26.04.2016


Elkor ir izvēlējies Coinfide Maksājumu Portāla norēķinu karšu pieņemšanas risinājumus internetā.Coinfide Maksājumu Portāls ir patiešām lepns, ka Elkor, viens no lielākajiem tirdzniecības uzņēmumiem Latvijā ir izvēlējies Coinfide norēķinu karšu pieņemšanas risinājumus internetā. Tagad Elkor tiešsaites veikals www.elkor.lv  izmantos Coinfide maksājumu pieņemšanas un apstrādes risinājumus internetā, kas nodrošinās Elkor klientiem drošus pirkumus.


Coinfide Maksājumu Portāla risinājumu galvenais pamatprincips ir internetveikala konversijas palielināšana, kas no vienas puses nodrošina patīkamo iepirkšanas pieredzi internetveikala klientiem, piedāvājot tiem ērtu maksājumu formu, kuru klienti aizpild nepametot internetveikala mājas lapu (iframe), rēķinu apmaksu ar vienu klikšķi, atkārtotus maksājumus, kā arī piedāvājot klientiem vispopulārākās maksājumu metodes: kredītkartes, bank linki, alternatīvas maksājumu metodes – PayPal, SEPA. No otras puses internetveikals ir nodrošināts ar spēcīgiem analītiskiem rīkiem, kas ļauj analizēt veikala klientu uzvedību, paradumus. Balstoties uz statistiskeim datiem, ko piedāvā Coinfide sistēma internetveikala menedžeriem ir iespēja veikt dažādas mārketinga kampaņas. Tas viss palielina veikala konversiju un līdz ar to arī internetveikala peļņu.


“Tirgū ir daudz piedāvājumu karšu pieņemšanai internetā, bet mēs izvēlējamies tieši Coinfide Maksājumu Portālu, jo šajā risinājumā ir funkcionāls, kas ļauj mūsu klientiem justies droši un ērti. Vēl viens būtisks arguments par labu Coinfide bija ērts un lietotājiem draudzīgs backoffice, kā arī “draudzīga” komunikācija ar mūsu grāmatvedību, sniedzot tai nepieciešamas atskaites, kuras ir viegli integrēt ar kopējo veikala grāmatvedību”,- teica Elkor e-komercijas vadītājs Anatolijs Platonovs.

“Nav ko slept, mēs esam lepni, ka Elkor tagad ir mūsu partneris! Vienmēr saglabājot lojalitāti saviem partneriem, mēs operatīvi reaģējam uz viņu pieprasījumiem un daram visu, lai mūsu klientu tirdzniecība augtu. Tagad Elkor klienti var būt patiešām pārliecināti, ka www.elkor.lv pirkumi ir droši!”,- komentēja Viktors Stepanovs, Coinfide īpašnieks un direktors.