Coinfide Maksājumu Portāls ir pilna servisa kompānija, kura nodrošina elektronisko maksājumu pieņemšanas un apstrādes procesu no A līdz Z. 

Coinfide Maksājumu Portāls atrodas FKTK (Finanšu un Kapitāla Tirgus Komisija) uzraidzībā un tai ir PCI DSS sertifikāts. Mēs esam drošs partneris, ar kuru var startēt ikviens internetveikals. 

Ja maksājumu pieņemšanas process internetā Jums liekas parāk sarežģīts, nāciet pie mums! Mēs padarīsim maksājumu pieņemšanas procesu par ērtu un pilnīgi kontolējamo mehānismu, ar  kuru palīdzību Jums būs iespēja pieņemt apzinātus un efektīvus biznesa lēmumus.

Coinfide Maksājumu Portāls nodrošina pilnīgu risinājumu, kurš aptver visu maksāšanas procesu. Mūsu rīcībā ir vispopulārākie maksāšanas veidi: bankas kartes, bank linki, kā arī e-wallets. Mūsu klientu interfeiss (backend) piedāvā caurskatāmo transanciju vadību, ar iespējām sekot maksājumiem reālā laikā, skatīt maksājumu vēsturi, automātisko rēķinu izrakstīšanu, dažādas biznesa atskaišu formas, ērtu transakciju vadību un ātru maksājumu izpildi (vairāk informācijas Jūs atradīsiet sadaļā "Risinājumi".Mūsu mērķis ir Jūsu veikala konversijas un līdz ar to arī peļņas pieaugums. Viss sistēmas funkcionāls ir veidots balstoties uz šo galveno uzdevumu - internetveikala maksimālās konversijas nodrošināšana.

Ar Coinfide Maksājumu Portalu Jūs startēsiet ātrāk, lidosiet augstāk un saņemsiet vairāk!